پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد میامی

به گزارش وبلاگ یاهو، محمد مهدی اصغری گفت: 35 میلیارد و 710 میلیون ریال تسهیلات پارسال به مددجویان کمیته امداد میامی پرداخت شد.

پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد میامی

به گزارش از ، محمد مهدی اصغری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میامی گفت: 17 میلیارد و 860 میلیون ریال از این تسهیلات از صندوق امداد ولایت کمیته امداد توسط بانک های عامل به تعداد 386 مددجو پرداخت شده و 17میلیارد و 850میلیون ریال نیز تسهیلات کارگشایی و ضروری بوده که 444 تن مشمول آن شدند.

او اضافه نمود: تسهیلات کارگشایی پرداخت شده سال 97 به مددجویان این نهاد حمایتی در میامی16 میلیارد و 935 میلیون ریال بود که در مقایسه با مدت مشابه سال 98 حدود 53 درصد رشد داشته است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میامی گفت: سقف وام کارگشایی بین 20 میلیون تا 50 میلیون ریال و در راستای کمک معیشت درمان و جهیزیه، تهیه لوازم منزل، تعمیرات مسکن، امور دانشجویی و سایر مسائل خانواده های نیازمند پرداخت می شود.

اصغری ادامه داد: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت از ظرفیت های این نهاد است که برای تکریم مددجویان پایه گذاری شده و هدف اصلی از راه اندازی این صندوق ترویج فرهنگ قرض الحسنه است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میامی گفت: خیران و حامیان با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور پرداخت آسان با کد دستوری #0235*8877* به صورت مستقیم می توانند وجوه خود را برای کمک به نیاز های محرومان شهرستان واریز کنند و یا از طریق تماس با شماره 02332623227 حوزه مشارکت های مردمی کمیته امداد، نسبت به واریز کمک اقدام کنند.

او اضافه نمود: پارسال 75 میلیارد و 202 میلیون ریال کمک معیشتی به مددجویان مستمری بگیر شهرستان به تعداد 2هزار و 533 خانوار پرداخت شد، که میانگین پرداختی به هر خانوار 29 میلیون و 689 هزار ریال است.

انتهای پیام / ر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد میامی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد میامی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید