کوشش فداکارانه گروه های جهادی در ارائه خدمات، شایسته تقدیر است

به گزارش وبلاگ یاهو، خبرنگاران/گیلان استاندار گیلان کوشش فداکارانه گروه های جهادی در ارائه خدمات را شایسته تقدیر خواند و گفت: یکی از ارزش های خدمات گروه های جهادی، جذب مشارکت خیران و انجام اقدامات جهادگرانه در کنار دولت و کادر درمانی در عرصه سلامت است.

کوشش فداکارانه گروه های جهادی در ارائه خدمات، شایسته تقدیر است

دکتر ارسلان زارع امروز پس از بازدید از کارگاه فراوری لباس ایزوله که توسط یکی از گروه های جهادی در نوخاله شهرستان صومعه سرا ایجاد شده، در جمع وبلاگ یاهو اضافه نمود: لوازم بهداشتی و ملزومات محافظت شخصی از جمله گان، لباس یک سره، کلاه، دستکش و ماسک از نیازهای ضروری و مستمر کادر درمانی استان بوده است.

وی با بیان اینکه علیرغم تلاش های انجام شده، کماکان درخصوص لوازم موردنیاز کادر درمانی و مردم کمبودهایی وجود دارد؛ گفت: گروه های جهادی با اقدامات فداکارانه و با استفاده از یاری ها و مساعدت های اقتصادی خیران و موکب ها که همیشه در مناسبت ها در کنار مردم بوده اند؛ تلاش های شایسته ای نموده اند.

نماینده عالی دولت در گیلان تشکر از دست اندرکاران این گروه جهادی، قدردانی از این اقدام خداپسندانه و تبریک اعیاد شعبانیه به آنان و همه خیران و گروه های جهادی را از اهداف بازدید خود از این مجموعه مطرح کرد و گفت: یکی از ارزش های خدمات گروه های جهادی، جذب مشارکت خیران و انجام اقدامات جهادگرانه در کنار دولت و کادر درمانی در عرصه سلامت است.

به گزارش وبلاگ یاهو؛ این کارگاه می تواند در روز بیش از 600 دست گان و لباس یک سره، فراوری نموده و در اختیار مراکز درمانی و بیمارستانی استان قرار دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کوشش فداکارانه گروه های جهادی در ارائه خدمات، شایسته تقدیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش فداکارانه گروه های جهادی در ارائه خدمات، شایسته تقدیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید