شرایط وام ازدواج فرزندان بازنشستگان اعلام شد

به گزارش وبلاگ یاهو، صندوق بازنشستگی کشوری اعلام نمود: تاریخ عقدنامه ازدواج فرزندان بازنشستگان برای دریافت تسهیلات از اول فروردین 98 محاسبه می گردد.

شرایط وام ازدواج فرزندان بازنشستگان اعلام شد

به گزارش وبلاگ یاهو به نقل از وبلاگ یاهو، صندوق بازنشستگی کشوری گفت: به اطلاع بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری می رساند که با توجه به درخواست های مکرر عزیزان برای لحاظ کردن تاریخ عقد فرزندان بازنشستگان از ابتدای سال 1398 و دستور و تاکید مدیرعامل صندوق مبنی بر اجرایی شدن این درخواست، تاریخ عقدنامه فرزندان بازنشستگان، موظفین و همسر وظیفه بگیر برای دریافت تسهیلات ازدواج، از اول خرداد 98 به اول فروردین 98 تغییر یافت.

بنابراین فرزند یا نوه تحت تکفل بازنشستگان، موظفین و همسر وظیفه بگیر که برای اولین بار ازدواج می نمایند و تاریخ عقدنامه ایشان در بازه زمانی اول فروردین 98 تا 31 اردیبهشت 99 واقع شده است، می توانند برای دریافت تسهیلات 20 میلیون تومانی، نسبت به ثبت نام و ارسال اینترنتی مدارک خود اقدام نمایند.

همچنین متقاضیانی که پیش از این و در سال گذشته اقدام به ثبت نام نموده و پیروز به دریافت تسهیلات نشده اند، در صورت قرار دریافت در بازه زمانی اعلام شده (اول فروردین 98 تا 31 اردیبهشت 99) باید مجددا اقدام به ثبت نام و مدارک خود را ارسال نمایند.

منبع: جام جم آنلاین

به "شرایط وام ازدواج فرزندان بازنشستگان اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط وام ازدواج فرزندان بازنشستگان اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید