جعبه بیسکوئیت 90 ساله زن و شوهری را ثروتمند کرد

به گزارش وبلاگ یاهو، زوجی در شهر ناتینگهام انگلیس هنگام گردگیری جعبه بیسکوئیتی را در خانه خود یافتند که بیش از دو دهه پشت کمد باقی مانده بود و هزاران پوند ارزش دارد.

جعبه بیسکوئیت 90 ساله زن و شوهری را ثروتمند کرد

رکنا نوشت: جعبه بیسکوئیت هانتلی اند پالمرز که تاریخ ساخت آن به اواخر دهه 1920 میلادی بازمی شود، یک اتوبوس قرمز دوطبقه لندن را نشان می دهد که به طرف خیابان لیورپول می رود؛ این جعبه فلزی متعلق به یک زوج بازنشسته از ناتینگهام است که وقتی 25 سال پیش آن را در قفسه آشپزخانه خود گذاشتند، نمی دانستند صاحب جنس باارزشی هستند که کلکسیون دارها جمع می کنند.

این زوج که مایلند ناشناس بمانند، به تازگی پس از اسباب کشی از آن خانه، به این فکر افتادند که این جعبه را به مراسمی که برای ارزیابی اجناس عتیقه برگزار می شود ببرند تا اطلاعات بیشتری در مورد تاریخچه آن کسب کنند؛ در آن جا بود که کارشناسان اعلام کردند این جعبه حلبی 90 ساله چند هزار پوند ارزش دارد.

این جعبه حلبی بیسکوئیت هانتلی اند پالمرز به دلیل نبوغ در طراحی به جنسی بسیار گران قیمت تبدیل شده است.

یکی از صاحبان این جعبه گفت: من این را از مادرم به ارث بردم و او آن را از پسرعموی خودش که مدت ها پیش یک مغازه کوچک داشت، گرفته بود.

یک ارزیاب اجناس عتیقه توضیح داد در زیر این جعبه حلبی بیسکوئیت مکانیسمی مانند کارکرد ساعت واقع شده است که در اصل امکان حرکت آن را فراهم می کند.

منبع: همشهری آنلاین

به "جعبه بیسکوئیت 90 ساله زن و شوهری را ثروتمند کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جعبه بیسکوئیت 90 ساله زن و شوهری را ثروتمند کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید