آخرین بروزرسانی IOS چه در دست دارد؟

به گزارش وبلاگ یاهو، دیجیاتو نوشت: این آپدیت تغییرات زیادی برای اپ استور و اکوسیستم به همراه دارد که برای مطابقت با قانون اتحادیه اروپا طراحی شده اند.

آخرین بروزرسانی IOS چه در دست دارد؟

اپل اولین نسخه بتای iOS 1 7.4 را با تغییرات زیادی برای اپ استور و اکوسیستم آن در اتحادیه اروپا منتشر کرد، اما تغییرات دیگری نیز در آن وجود دارد که برای همه در دسترس است. در ادامه به تمام ویژگی های نو iOS 17.4 اشاره کرده ایم.

iOS 17.4 دارای شماره ساخت 21E5184i است. در حال حاضر این به روزرسانی برای توسعه دهندگان ثبت نام شده در دسترس است و احتمالاً در هفته آینده برای آزمایش کنندگان عمومی نیز منتشر خواهد شد.

ویژگی های نو iOS 17.4

همانطور که ذکر کردیم، iOS 17.4 تغییرات زیادی برای اپ استور و اکوسیستم آن برای کاربران آیفون در اتحادیه اروپا به همراه دارد. از جمله آن ها می توان به پشتیبانی از استورهای برنامه شخص ثالث برای اولین بار، تغییرات مربوط به مرورگرهای وب پیش فرض، برنامه های استریم بازی و موارد دیگری می شود.

اپلیکیشن Apple Podcasts نیز در iOS 17.4 دستخوش چندین تغییر قابل توجه شده است. ابتدا این اپلیکیشن اکنون از رونوشت های تولیدشده به صورت اتوماتیک پشتیبانی می کند. نوار Now Playing که در پایین Apple Podcasts قرار گرفته نیز با iOS 17.4 دوباره طراحی شده است و با سبک نوار Now Playing در اپل موزیک بیشتری مطابقت پیدا کرده است.

تب Listen Now برنامه Apple Podcasts نیز به Home تغییر نام پیدا کرده است. همچنین در اپلیکیشن اپل موزیک نیز غول فناوری نام تب Listen Now را تغییر داده و آن را به تب Home تبدیل کرده است.

سیری قابلیت دیگری است که در iOS 17.4 بهبود پیدا کرده است و اکنون می تواند پیام ها را به زبان های دیگر بخواند. این گزینه نو از طریق تنظیمات سیری قابل دسترس است. در واقع پس از وارد شدن به تنظیمات دستگاه، بخش Siri & Search و Messaging with Siri، در بخش Read Messages دکمه نوی برای اضافه کردن زبان وجود دارد که طیف وسیعی از گزینه های مختلف را به شما نشان می دهد.

از دیگر تغییرات این آپدیت می توان به اضافه شدن ایموجی های نوی اشاره کرد. این ایموجی ها شامل مواردی از جمله تکان دادن سر به صورت افقی و عمودی، قارچ قهوه ای، پرنده ققنوس، لیمو و زنجیر شکسته می شود.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "آخرین بروزرسانی IOS چه در دست دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین بروزرسانی IOS چه در دست دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید