درخواست اهالی محلات خیابان شریعتی ازفرماندارواعضای شورای ترافیک شهرستان بابل

به گزارش وبلاگ یاهو، خبرگزاری خبرنگاران- تعدادی ازاهالی محلات خیابان شریعتی شهرستان بابل درتماسی با کننده خبرنگارخبرگزاری خبرنگاران دراستان مازندران ازفرماندارواعضای شورای ترافیک شهرستان بابل خواستند برای کاهش بارترافیک فلکه حمزه کلا نسبت به احداث دوربرگردان قبل ازفلکه اقدام کنند .

درخواست اهالی محلات خیابان شریعتی ازفرماندارواعضای شورای ترافیک شهرستان بابل

به گزارش خبرنگاروبلاگ یاهودفترمازندران درشهرستان بابل: این عده به خبرنگارما چنین گفتند: خیابان شریعتی دولاین تندروودو لاین کندرو دارد دراین خیابان قبلاچند دوربرگردان وجود داشت و اهالی منطقه وقتی می خواستند ازلاین کندرو به لاین تندرو و یا بالعکس رفت و آمد نمایند ازاین دور برگردان ها استفاده می کردند متاسفانه مدتی است مسئولین دوربرگردان ها را مسدود کردند و تمام ماشین ها برای دور زدن مجبورند به فلکه حمزه کلا بروند با توجه به وجود بزرگترین مرکز شیرینی فروشی (شیرینی سرا بابل و ازدحام جمعیت دراین خیابان اگر مسئولین فکری اساسی برای ایجاد دور برگردان ننمایند نه تنها ترافیک منطقه حادتر می شود بلکه ترافیک فلکه حمزه کلا هم قفل خواهد شد .

این عده درادامه یادآورشدند: نمی دانیم چرا مسئولین برای حل مشکل ترافیک یک منطقه ، ترافیک منطقه دیگری مثل فلکه حمزه کلا را حادتر می نمایند . ما هم عقیده داریم دوربرگردانهای اضافی باید برادشته شود تا ترافیک منطقه کنترل شود ولی مسئولین می توانستند قبل از برداشتن دوربرگردانها ، حداقل قبل از رسیدن به فلکه حمزه کلا یک دور برگردان احداث می کردند تا ماشین ها مجبور نشوند به فلکه حمزه کلا بروند وترافیک این منطقه را حادتر نمایند .

این عده درپایان چنین گفتند: با توجه به فصل گرما فصل مسافرت ها وازهمه مهمتر، همه می دانیم فلکه حمزه کلا محل تلاقی و عبورمسافرین به شهرستان بابلسر می باشد اگر مسئولین فکری اساسی برای ایجاد دوربرگردان قبل از فلکه حمزه کلا ننمایند ترافیک این منطقه کاملا قفل خواهد شد. امیدواریم مسئولین بویژه فرماندارمحترم واعضای شورای ترافیک شهرستان بابل هرچه سریعتر فکری برای احداث دوربرگردان قبل ازفلکه حمزه کلا نمایند تا هم ترافیک منطقه کنترل شود و هم اهالی محلات خیابان شریعتی درغداب نباشند .

منبع: خبرگزاری آریا

به "درخواست اهالی محلات خیابان شریعتی ازفرماندارواعضای شورای ترافیک شهرستان بابل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست اهالی محلات خیابان شریعتی ازفرماندارواعضای شورای ترافیک شهرستان بابل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید