با خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس آشنا شوید

به گزارش وبلاگ یاهو، خدمات مربوط به دوربین مداربسته یکی از جدیدترین بخش های خبرنگاران سرویس است که در سال 1402 راه اندازی شد. در این مطلب قصد داریم به طور کامل به بررسی اهداف، نوع خدمات، هزینه و مزایای این سرویس بپردازیم.

با خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس آشنا شوید

در سال 1402، فعالیت وبلاگ یاهو سرویس در زمینه دوربین های مداربسته با هدف کمک به مشتریان و افزایش مطلعی آن ها از تعیینات فنی و نحوه عملکرد دوربین ها، با همکاری واحد تأمین وبلاگ یاهو آغاز شد. به موجب این همکاری، امکان دریافت مشاوره پیرامون خرید مناسب ترین دوربین و حتی ارائه خدمات نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته هم برای مشتریان فراهم شده است.

اهداف خدمات دوربین مداربسته وبلاگ یاهو سرویس

وبلاگ یاهو سرویس خدمات متنوعی در زمینه دوربین های مداربسته ارائه می دهد، که به طور جامع و حرفه ای، انواع نیازهای کاربران را پوشش می دهد تا 0 تا 100 مراحل مربوط به این کار را با خیالی آسوده طی کنند. خدمات یادشده شامل موارد زیر می شوند:

 • مشاوره رایگان در خرید و نصب دوربین مداربسته

مزیت اصلی خدمات دوربین مداربسته وبلاگ یاهو سرویس، مشاوره رایگان قبل از خرید و نصب دوربین مدار بسته است. به این صورت که شما نیازی ندارید هزینه خاصی برای این منظور پرداخت کنید و تمام اطلاعات مورد نیازتان در این زمینه به صورت رایگان در اختیارتان قرار می گیرد.

طبیعی است که کاربران در هنگام خرید دوربین مدار بسته با توجه به مدل های گوناگونی که در بازار وجود دارند دچار سردرگمی شوند. خدمات دوربین مداربسته وبلاگ یاهو سرویس هم دقیقا برای جلوگیری از رخ دادن چنین اتفاقی راه اندازی شده و به مشتریان این اطمینان را می دهد که بهترین و مناسب ترین دوربین مداربسته را متناسب با نیازشان به آن ها معرفی کند.

به همین علت مشتریان این امکان را دارند که با بخش های مربوطه تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان خرید دوربین مدار بسته با بالاترین کیفیت بر اساس نوع نیاز، بودجه و نیازهای شخصی دیگر، بهره مند شوند.

علاوه بر این ها، برای نصب هم مشاوره رایگان به شما ارائه خواهد شد. این اتفاق در کنار بازدید از محل نصب دوربین که در زیر به آن پرداخته شده سبب می شود شما از مناسب ترین محل نصب دوربین در منزل، محل کار یا هر جای دیگری مطلع شوید.

 • بازدید از محل

یکی دیگر از مزایای خدمات دوربین مداربسته وبلاگ یاهو سرویس این است که تیم فعال در آن قبل از ارائه خدمات، از محل نصب دوربین بازدید کرده و گزارشات مختلفی را در رابطه با چگونگی امکان نصب دوربین تهیه می کنند.

سپس با بررسی این گزارشات، مناسب ترین محل را برای نصب دوربین مداربسته به شما پیشنهاد می کنند. نکته جالب تر اما اینجاست که وبلاگ یاهو سرویس امکان تهیه پلان جانمایی دوربین مدار بسته را هم دارد که این موضوع به خصوص برای نصب یا تجهیز سیستم در آینده بسیار کاربردی است.

پلان جانمایی یعنی تیم خدمات دوربین مداربسته وبلاگ یاهو سرویس با بررسی دقیق و جزئی از محیط مورد نظر، نقاط حساس و استراتژیکی را که نیاز به پوشش دارند برای نصب دوربین انتخاب می کنند. علاوه بر این ها، تعداد دقیق دوربین های مورد نیاز برای پوشش کل نقاط کلیدی یک محیط و مناسب ترین نوع دوربین برای این منظور هم به مشتریان اعلام خواهد شد.

سایر موارد از جمله نیاز به تجهیزات جانبی اضافی نظیر نورپردازی، سیستم های امنیتی دیگر و… هم به اطلاع مشتریان خواهد رسید تا بدین ترتیب کوچک ترین جایی برای نگرانی وجود نداشته باشد.

 • مشاهده آنلاین هزینه نصب تقریبی

گاهی اوقات پیش می آید که کاربر نمی داند برای تجهیز منطقه مورد نظر خود به سیستم دوربین مداربسته باید چقدر هزینه کند. عدم شناخت از نوع دوربین، عدم اطلاع از تعداد دوربین های مورد نیاز برای پوشش تمام نقاط کلیدی و مواردی از این دست سبب می شود تا کاربر در رسیدن به قیمت تقریبی هم با مشکل روبرو شود.

اینجاست که مشاوره آنلاین در کنار امکان مشاهده آنلاین هزینه نصب تقریبی می تواند به کمک مشتری بیاید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با تیم مشاوره تماس گرفته و از نوع دوربین مورد نیاز خود و اطلاعات مختلف پیرامون این موضوع مطلع شوید. حالا می توانید با ورود به مربوط به خدمات دوربین مداربسته، به صورت آنلاین، از هزینه نصب تقریبی هم مطلعی دقیق تری کسب کنید.

 • خدمات پشتیبانی دوربین مداربسته

خدمات دوربین مداربسته وبلاگ یاهو سرویس فکر همه جا را کرده است! اگرچه این تیم از خبره ترین افراد در این زمینه تشکیل شده اما با این حال آن ها بعد از ارائه خدمات، این اطمینان را به شما می دهند که در صورت بروز هرگونه مشکل، همراهی تان خواهند کرد.

بدین ترتیب شما اگر بعد از نصب با مسئله ای در سیستم دوربین مداربسته روبرو شدید، می توانید این مشکل را به اطلاع بخش خدمات برسانید تا آن ها در سریع ترین زمان ممکن، به مسائل شما رسیدگی کنند یا به پرسش هایتان پاسخ دهند.

نکته قابل توجه دیگر هم اجرت نصب دوربین است. خدمات دوربین مداربسته وبلاگ یاهو سرویس ادعا نمی کند ارزان ترین اجرت را در مقایسه با سایر بخش های فعال در این زمینه دریافت می کند اما این اطمینان را به شما می دهد که در مقایسه با نوع خدمات ارائه شده، مناسب ترین هزینه را دریافت می کند تا فشار زیادی از لحاظ مالی به مشتری وارد نشود.

 • نصب استاندارد با تیم فنی و متخصص

همانطور که در بالا هم اشاره شده، تیم فعال در خدمات دوربین مداربسته وبلاگ یاهو سرویس از کادری مجرب و متخصص تشکیل شده که در کمترین زمان ممکن قادر به شناسایی و رفع کردن مسائل مربوط به حوزه خود هستند.

با کمک این تیم، کوچک ترین مسئله ای در نصب دوربین مداربسته در محل مورد نظر به وجود نخواهد آمد و این اطمینان به شما داده می شود که بهترین دوربین ها در بهترین نقطه از محل نصب خواهد شد. علاوه بر این ها، این تیم در رعایت استانداردهای کیفیتی هم بسیار حساس و دقیق هستند و به مرتب ترین شکل ممکن فرایند نصب را انجام می دهند.

 • ضمانت 7 روز پشتیبانی رایگان پس از نصب

علاوه بر تیم پشتیبانی که شما می توانید سوالات مختلف خود را در رابطه با هر مسئله ای که در رابطه با سیستم دوربین مداربسته برایتان پیش آمده از آن ها بپرسید، تیم نصب هم یک ضمانت 7 روزه به شما می دهد تا اگر در این مدت هر گونه مسئله ای برای سیستم امنیتی محل مورد نظر شما پیش آمد، آن ها به صورت رایگان به رفع کردن آن اقدام کنند.

توجه داشته باشید شرایط پشتیبانی 7 روزه به شما اعلام خواهد شد تا کاملا متوجه شوید در چه صورتی، پشتیبانی رایگان شامل حال تان خواهد شد.

 • ارائه راهکارهای نرم افزاری و سخت افزاری مناسب

تیم نصب دوربین مداربسته در صورت نیاز به نرم افزار یا سخت افزار خاص برای بهبود کیفیت و کارایی سیستم امنیتی، این موضوع را به اطلاع شما خواهند رساند و خودشان هم پیشنهادات و راهنمایی های لازم را به منظور افزایش کیفیت سیستم به شما ارائه می دهند.

خدمات دوربین مداربسته وبلاگ یاهو سرویس

خدمات دوربین مداربسته وبلاگ یاهو سرویس با ارائه بالاترین کیفیت و بهترین پشتیبانی، نظر مثبت مشتریان را به خود جلب کرده اما با این حال اگر همچنان برایتان این پرسش وجود دارد که چرا باید خدمات دوربین مداربسته وبلاگ یاهو سرویس را برای تأمین امنیت محیط مورد نظر خود انتخاب کنید، باید بگوییم علاوه بر تمام موارد گفته شده در بالا، سه مزیت دیگر هم وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

 • بررسی صحت عملکرد نرم افزاری و سخت افزاری اجزای مختلف سیستم دوربین مداربسته

یکی از مهم ترین مزیت های خدمات دوربین مداربسته وبلاگ یاهو سرویس این است که تیم نصب بعد از اتمام کار خود، از سلامت کارکرد سیستم اطمینان حاصل می کنند تا مشکل خاصی نداشته باشند و به درستی کار کنند. علاوه بر این ها، اگر دوربین شما امکان دید در شب را هم داشته باشد، تیم نصب تا اطمینان حاصل نکند که دوربین در شب هم می تواند عملکرد خوبی داشته باشد، کار خود را به اتمام نخواهد رساند.

سلامت منبع تغذیه دوربین ها و همچنین کارکرد صحیح سوییچ ها و تجهیزات شبکه، رفع باگ های نرم افزاری، آپدیت فریم ور دستگاه و… هم جز وظایف این تیم است تا بدین ترتیب شما بعد از اتمام کار با هیچ مشکل خاصی روبرو نشوید. هرچند در صورت بروز هرگونه مشکل تا 7 روز شما می توانید به صورت رایگان خدمات دریافت کنید.

 • اطمینان از زاویه تصویربرداری مناسب دوربین

یکی از مهم ترین مسائلی که باید هنگام نصب دوربین مداربسته در نظر داشت این است که زاویه تصویربرداری مناسبی داشته باشد. در غیر این صورت شما نمی توانید نقاط مختلف خانه یا محل مورد نظر خود را تحت نظارت داشته باشید. تیم خدمات دوربین مدار بسته وبلاگ یاهو سرویس هم قبل از اتمام کار، از مناسب بودن زاویه تصویربرداری دوربین یا دوربین ها اطمینان حاصل می کنند. چون ممکن است زاویه دوربین بنا به دلایل گوناگون نظیر دستکاری فیزیکی احتمالی، برخورد ناخواسته اجسام به دوربین و… بهم بریزد.

 • غبار رویی از سیستم مداربسته

یکی از مهم ترین کارهایی که تیم نصب دوربین مداربسته وبلاگ یاهو انجام می دهد این است که از تمیز بودن لنزها اطمینان حاصل می کنند. کار این تیم بی نهایت تمیز و مرتب است تا دوربین ها با بالاترین کیفیت و دقت بتوانند تصویربرداری کنند. همچنین دلایلی که سبب می شود دمای دستگاه ضبط کننده افزایش بی رویه ای داشته باشد از طریق تیم نصب کنترل و حذف می شود تا طول عمر مفید سیستم افزایش چشمگیری داشته باشد.

مراحل کار به زبان ساده

مراحل کار خدمات دوربین مداربسته وبلاگ یاهو سرویس به 5 قسمت تقسیم می شود؛ نخست، درخواست شما ثبت و مورد بررسی قرار می گیرد، سپس یک تیم خبره جهت بررسی و بازدید از محل و تهیه گزارشات مربوطه اعزام می شود، در مرحله سوم، زمان بندی نصب و برآورد هزینه انجام و به شما اعلام می شود، در مرحله بعد، پیش فاکتور عقد قرارداد برایتان ارسال می شود و در نهایت هم فرایند نصب و پشتیبانی انجام می شود.

در جانمایی دوربین ابتدا ابتدا پلان محل نصب به صورت دستی طراحی و سپس دوربین ها با توجه به شرایط نصب تعیین و جانمایی می شوند. سپس نقشه دستی را در نرم افزارهای طراحی نظیر AutoCAD و Visio وارد کرده و پلان اصلی تهیه می شود. مشاهده می کنید که چقدر همه چیز دقیق و با بالاترین کنترل صورت می گیرد.

البته مراحل کار به دو صورت انجام می شود؛ شما یا برای انجام خدمات مربوطه، تماس تلفنی می گیرید و یا به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت می کنید که روند کار در هر دو روش به شرح زیر است:

درخواست آنلاین از طریق وب سایت

برای درخواست آنلاین از طریق وب سایت ، کافی است روی لینک کلیک کرده و وارد سایت شوید. سپس تعیینات خود را طبق دستورالعمل های صفحه پر کرده و درخواست خود را ثبت کنید. همچنین چه از طریق درخواست آنلاین و چه تماس تلفنی به ثبت درخواست اقدام کنید، یک سری اقدامات دیگر هم هست که احتمالا از شما خواسته می شود تا انجام دهید. این کارها عبارت اند از:

 • عکس از محل مورد نیاز برای راهنمایی دقیق و معرفی مناسب ترین کالا به مشتری. در این مرحله از مشتری خواسته می شود که از طریق آدرس ایمیل وبلاگ یاهو سرویس، از محل مورد نظر از زوایای مختلف عکس تهیه و ارسال کند. اگر در مدت 24 ساعت تصویری از طریق کاربر ارسال نشود، مجددا از سوی پشتیبانی با او تماس گرفته می شود.
 • نوع کاربری باید تعیین شود. مثلا دوربین قرار است در محیط داخل نصب شود یا بیرون، آیا قرار است برای کنترل فرد استفاده شود یا کنترل محیط یا کنترل ورود و خروج افراد و خودرو. این اطلاعات در مکالماتی که بین مشتری و پشتیبانی صورت می گیرد، رد و بدل خواهد شد.
 • در این مرحله تعداد دوربین مورد نیاز تعیین می شود. شما با ارائه اطلاعات مورد نیاز از شرایط محیط و نوع کاربری خود و همچنین با توجه به عکس هایی که ارسال کردید، از طریق پشتیبانی پیشنهادهایی در رابطه با تعداد دوربین مورد نظر دریافت خواهید کرد.
 • استعلام شرایط محیطی انجام می گیرد، به این صورت که متراژ دقیق محل مورد نظر، تعداد طبقات، اتاق ها، شرایط پارکینگ، شرایط دیوارها، ارتفاع دیوارها و… باید تعیین شود.
 • برآورد هزینه از طریق پشتیبانی اعلام می شود تا متناسب با بودجه مشتری، بهترین سیستم دوربین مداربسته برای او نصب شود. در این مرحله اندازه بودجه مشتری هم در نظر گرفته می شود تا تعیین شود سقف هزینه ای که او می تواند برای این منظور بپردازد چقدر است.
 • در مرحله آخر، تسویه حساب صورت می گیرد و مشتری در محل، هزینه را به نصاب پرداخت می کند.
 • توجه داشته باشید که پرداخت هزینه به صورت کارت به کارت صورت می گیرد.

درخواست از طریق تماس تلفنی

در این روش، مشتری با شماره 02161930010 تماس می گیرد و سپس اطلاعات شخصی از جمله نام، نام خانوادگی، ایمیل، شماره تماس، آدرس و… را به پشتیبانی می دهد. باقی مراحل را اپراتور به اطلاع شما می رساند اما به صورت کلی بعد از ارائه اطلاعات شخصی، مراحل به جای مانده فرق خاصی با روش آنلاین نخواهد داشت.

مرحله نصب

نصب دوربین هم چند مرحله دارد که به صورت خلاصه در زیر به آن اشاره کرده ایم؛

 • تهیه نقشه اولیه برای نصب دوربین
 • تهیه تجهیزات ضروری برای نصب از جمله هارد، کابل، سوییچ و…
 • تعیین بهترین محل نصب تجهیزات جهت دریافت بهترین کارایی
 • کابل کشی و اتصال کابل های مورد نیاز
 • اعمال تنظیمات نرم افزاری
 • عیب یابی و پایان کار

خدمات دوربین مداربسته وبلاگ یاهو سرویس؛ سخن پایانی

همانطور که در متن خواندید، خدمات دوربین مداربسته وبلاگ یاهو سرویس برای کمک به مشتریانی است که می خواهند محل کار، منزل و… را با استفاده از دوربین مداربسته ایمن کنند. این خدمات در حالت عادی ممکن است هم طول بکشد و هم هزینه زیادی در پی داشته باشند. در نهایت هم شاید به درستی و به کامل ترین شکل انجام نگیرد. اما خدمات دوربین مداربسته وبلاگ یاهو سرویس این اطمینان را به شما می دهد که در ازای خدماتی که ارائه می کند، مناسب ترین هزینه را دریافت خواهد کرد.

علاوه بر این ها، مزیت خدمات دوربین مداربسته وبلاگ یاهو سرویس این است که مشاوره رایگان خرید و نصب به شما ارائه خواهد شد تا متناسب با نیاز خود، بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. علاوه بر این ها، تیم کارشناس فنی به محل اعزام می شود تا محل دقیق نصب، تعداد دوربین های مورد نیاز، اندازه پوشش دهی نقاط استراتژیک و… هم کاملا تعیین شود.

ضمانت 7 روزه با ارائه خدمات کاملا رایگان، پشتیبانی مجرب با صبر و حوصله فراوان در شناسایی و رفع کردن مسائل کاربران و همچنین پاسخ به پرسش های مشتریان، از جمله خدماتی است که از طریق خدمات دوربین مداربسته وبلاگ یاهو سرویس به شما ارائه می شود.

منبع: وبلاگ یاهو مگ

منبع: دیجیکالا مگ

به "با خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با خدمات دوربین مداربسته خبرنگاران سرویس آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید