بسکتبال بازی کردن راهبه های زن در داخل کلیسا

به گزارش وبلاگ یاهو، ویدئویی که تعدادی راهبه را بدلیل قرنطینه در حال بازی بسکتبال در داخل کلیسا نشان می دهد به ویدئویی خبرساز تبدیل شده است.

بسکتبال بازی کردن راهبه های زن در داخل کلیسا

به گزارش خبرنگار، از شیوع کرونا در دنیا چند ماهی می گذرد. تا به امروز این ویروس که در 210 کشور دنیا مشاهده شده بیش از 2 میلیون نفر را آلوده نموده است. همچنین نزدیک به 150 هزار تن بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند. پس از شیوع کرونا تعداد زیادی از کشور ها اقدام به اِعمال قرنطینه کردند.

کشور اسپانیا نیز یکی از کشور هایی که به علت تعداد زیاد مبتلایان و همچنین مرگ و میر ناشی از کرونا اقدام به اِعمال قرنطینه در این کشور کرد. تا به امروز بیش از 180 هزار نفر در اسپاینا به کرونا مبتلا شده اند که نزدیک به 20 هزار نفر از مبتلایان جان خود را از دست داده اند.

: شکستن قرنطینه برای شرکت در مراسم عزاداری و تشییع جسد گاو!

اما با قرنطینه شدن شهر های اسپانیا، کلیسا های این کشور نیز با اعمال این قانون بسته شدند. بسته شدن کلیسا ها موجب شد تا کارکنان این اماکن مذهبی نیز مانند سایر مردم از کار فارغ شوند. به همین دلیل آن ها با انجام سرگرمی های مختلف از جمله ورزش کوشش کردند تا وقت خود را به بهترین شکل ممکن سپری نمایند.

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است بسکتبال بازی کردن تعدادی از راهبه های کلیسای سن لیندرو در شهر سویا اسپانیا را به تصویر می کشد. در این ویدئو راهبه ها در محوطه حیاط کلیسا در حال اجرا بازی بسکتبال دیده می شوند. این ویدئو پس از انتشار در فضای مجازی مورد توجه کاربران نهاده شد و بعضی مهارت این راهبه ها در بازی بسکتبال را مورد تمجید قرار دادند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بسکتبال بازی کردن راهبه های زن در داخل کلیسا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسکتبال بازی کردن راهبه های زن در داخل کلیسا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید