بعضی پروتکل های بهداشتی ارائه شده به مشاغل احتیاج به بازنگری دارد

به گزارش وبلاگ یاهو، فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران با اشاره به بازگشایی بخش های بیمارستانی جهت خدمات رسانی به بیماران خاص گفت: بعضی پروتکل های بهداشتی ارائه شده به مشاغل احتیاج به بازنگری دارد.

بعضی پروتکل های بهداشتی ارائه شده به مشاغل احتیاج به بازنگری دارد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ یاهو، علیرضا زالی عصر شنبه در جمع وبلاگ یاهو گفت: طی 24 ساعت اخیر 175 بیمار جدید در بخش های عادی و 57 بیمار در بخش های ویژه بیمارستان های تهران بستری شده اند و در مقابل نیز 178 بیمار نیز از مجموعه بیمارستان ترخیص شده اند.

زالی اضافه کرد: دیروز با وجود آدینه بودن میزان مراجعین کمتر بود و به نظر می رسد که شرایط در حال رسیدن به یک تعادل نسبی بوده و افزایش ملاحظات بهداشتی از سوی مردم مورد تاکید است.

وی با اشاره به اینکه تهران همچنان مورد توجه از لحاظ آلودگی است گفت: کم شدن رعایت ها شدت بیماری را افزایش می دهد و نباید عادی سازی صورت بگیرد.

فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران با بیان اینکه بخشی از بیمارستان ها که به طور مستقیم در حوزه کرونا وارد شده بودند دارای بار کمتری شده اند بیان داشت: شرایطی فراهم شده که با اجرای پروتکل های بهداشتی امکان میزبانی از سایر بیماران که به دلیل شرایط خاص گفته شده بود که مراجعه نکنند از سر گرفته گردد و میزبان بیماران باشند.

زالی عنوان داشت: بحث مشاغل و بازگشایی هوشمند اصناف با همکاری اصناف تا حدودی رعایت شده و در مجموعه تهران با 2 مشکل روبرو هستیم که اول گستردگی قابل توجه استان تهران است که در این استان 45 هزار کارگاه وجود دارد که عدد قابل توجهی است و قابل مقایسه با هیچ جایی نیست مورد دوم علاوه بر کارخانجات کارگاه های خرد و کوچک هم وجود دارد که بخش قابل توجهی از صنعت در تهران را تشکیل می دهند و، چون دارای فضای کاری کوچک هستند اجرای پروتکل های بهداشتی کمی با مشکل روبرو است و احتیاج به ارتقای بهداشت حرفه ای و آگاهی کارفرما ها هستند لذا بعضی از پروتکل های بهداشتی ارائه شده به مشاغل احتیاج به بازنگری دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "بعضی پروتکل های بهداشتی ارائه شده به مشاغل احتیاج به بازنگری دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعضی پروتکل های بهداشتی ارائه شده به مشاغل احتیاج به بازنگری دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید